KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475306

nr 1747 5306

Robert Thegerström

(1857-1919), Sverige

Oljemålning, Robert Thegerström (1857-1919), Sverige, Signerad, kustlandskap, sterbhusstämpel. Olja på pannå, 21x33 cm, yttermått inklusive ram: 31x43

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:55:00

8/12 20:41:40 1      Vinnande bud

Robert Thegerström

Läs mer om Robert Thegerström